0  ΚΑΛΑΘΙ

Fibertechnic OutDoor Fiber LC/LC SingleMode G657A2 Duplex 5m

Περάστε πάνω απο την φωτογραφία για μεγέθυνση.

1180.049
20.00
(24.80 με Φ.Π.Α.)
Μη Διαθέσιμο

Η Εταιρία θα εισάγει το email σας σε μια βάση δεδομένων που σχετίζεται με τα προϊόντα και την διαθεσιμότητα τους έτσι ώστε να ενημερωθείτε αυτόματα όταν κάποιο προϊόν επανέρχεται σε απόθεμα.

Αν στην συνέχεια δεν θέλετε να υπάρχουν καταχωρημένα τα στοιχεία σας στην εταιρία μας πρέπει να στείλετε e-mail στον info@cableworks.gr και να ζητήσετε την αφαίρεση τους.

Αν υπάρξει η αμφιβολία ότι τα στοιχεία σας έχουν χρησιμοποιηθεί με λανθασμένο τρόπο έχετε το δικαίωμα να κάνετε καταγγελία στην αρμόδια αρχή επιτήρησης.

Σαν Ευρωπαϊκή εταιρία είμαστε σε κοινό δρόμο με βάση του κανονισμούς που επιβάλλονται και σε καμία περίπτωση δεν αποσκοπούμε στην κατάχρηση των προσωπικών σας πληροφοριών.

Τρόποι Αποστολής
Τρόποι Πληρωμής
Γιατί Cableworks.gr

Όλα τα προϊόντα με εγγύηση κατασκευαστή6-36 Μήνες

Ενημέρωση για την εξέλιξη της παραγγελίαςΕνημέρωση για την εξέλιξη της παραγγελίας

Επιστροφές εντός 14 ημερολογιακών ημερώνΕπιστροφές εντός 14 ημερολογιακών ημερών.

Ευελιξία στους Τρόπους πληρωμήςΕυελιξία στους Τρόπους πληρωμής

Ωράριο ΚαταστήματοςΩράριο Καταστήματος

Επικοινωνία

Aντιτρωκτική oπτική ίνα εξωτερικού χώρου (PET).

Έτοιμη με κοννέκτορες LC/LC Duplex για άμμεση τοποθέτηση.  

Τύπος συνδετήρα: LC / UPC-LC / UPC 
Τύπος ινών: SM G657A2 
Πάχος: 7mm
Ελάχιστη ακτίνα κάμψης: 105mm

Συνολικό μήκος 5m

Google export features

Brand:
Fibertechnic
MPN:
4873