0  ΚΑΛΑΘΙ

Fibertechnic OutDoor Fiber LC/LC SingleMode G657A2 Duplex 60m

Περάστε πάνω απο την φωτογραφία για μεγέθυνση.

1180.045
73.00
(90.52 με Φ.Π.Α.)
Σε Απόθεμα
+
Τρόποι Αποστολής
Τρόποι Πληρωμής
Γιατί Cableworks.gr

Όλα τα προϊόντα με εγγύηση κατασκευαστή6-36 Μήνες

Ενημέρωση για την εξέλιξη της παραγγελίαςΕνημέρωση για την εξέλιξη της παραγγελίας

Επιστροφές εντός 14 ημερολογιακών ημερώνΕπιστροφές εντός 14 ημερολογιακών ημερών.

Ευελιξία στους Τρόπους πληρωμήςΕυελιξία στους Τρόπους πληρωμής

Ωράριο ΚαταστήματοςΩράριο Καταστήματος

Επικοινωνία

Aντιτρωκτική oπτική ίνα εξωτερικού χώρου (PET).

Έτοιμη με κοννέκτορες LC/LC Duplex για άμμεση τοποθέτηση.  

Τύπος συνδετήρα: LC / UPC-LC / UPC 
Τύπος ινών: SM G657A2 
Πάχος: 7mm
Ελάχιστη ακτίνα κάμψης: 105mm

Συνολικό μήκος 60m

Google export features

Brand:
Fibertechnic
MPN:
5198