Ενημέρωση: Ηλεκτρονικός θα υπάρχει στην εταιρεία Δευτέρα με Παρασκευή.

TP-Link Tapo C210 v1.0, 3.0Mpixel Pan/Tilt Home Security Wi-Fi Camera
Κωδικός Cableworks: 1004.360

BrandTP-LINK MPNC210 v1.0
44.90
χωρίς ΦΠΑ 36.21
Σε Απόθεμα
+
Wishlist
Αποστολές & Επιστροφές
Τρόποι πληρωμής
Γιατί Cableworks;
Γρήγορη και ασφαλής παράδοση

Αποστέλλουμε παραγγελίες σε όλη την Ελλάδα με ΕΛΤΑ Courier και ACS

Presales και Aftersales

Για να σας λύνονται όλες οι τεχνικές απορίες

Επιστροφές εντός 14 ημερών

Αρκεί το προϊόν να μην έχει ανοιχτεί και να μην έχουν προκληθεί φθορές στην συσκευασία του

CABLEWORKS

Αναλυτική Παρουσίαση

  • Βίντεο εξαιρετικά υψηλής ευκρίνειας: Καταγράφει κάθε εικόνα σε κρυστάλλινη ανάλυση 3MP
  • Pan and Tilt: οριζόντιο εύρος 360º
  • Προηγμένη Νυχτερινή Όραση: Παρέχει οπτική απόσταση έως και 30 πόδια
  • Ανίχνευση κίνησης και ειδοποιήσεις: Σας ειδοποιεί όταν η κάμερα ανιχνεύει κίνηση
  • Συναγερμός με Ήχο και Φως: Ενεργοποιήστε το φως και τα ηχητικά εφέ για να τρομάξετε τους ανεπιθύμητους επισκέπτες.
  • Αμφίδρομος Ήχος: Ενεργοποιεί την επικοινωνία μέσω ενσωματωμένου μικροφώνου και ηχείου
  • Ασφαλής αποθήκευση: Αποθηκεύει τοπικά έως και 256 GB σε κάρτα microSD, ίση με 512 ώρες (21 ημέρες) βίντεο. (Με βάση τις εργαστηριακές συνθήκες)
  • Φωνητικός Έλεγχος: Απελευθερώστε τα χέρια σας με φωνητικό έλεγχο: Συνεργάζεται με τον Google Assistant και το Amazon Alexa. (Το Google Assistant και το Amazon Alexa δεν διατίθενται σε όλες τις γλώσσες και χώρες)
NETWORK
Security Κρυπτογράφηση 128 bit AES με SSL / TLS
Wireless Rate 11Mbps(802.11b)
54Mbps(802.11g)
72.2Mbps(802.11n)
Frequency 2.4 GHz
Wireless Security WPA/WPA2-PSK
ACTIVITY NOTIFICATIONS
Input Trigger Ανίχνευση κίνησης
Output Notification Ειδοποίηση push
VIDEO
Video Compression H.264
Frame Rate 15fps
Video Streaming 3MP
SYSTEM
Regulatory Certification CE, NCC
System Requirements iOS 10+, Android 5.0+
ENVIRONMENT
Operating Temperature 0°C~40°C (32°F~104°F)
Storage Temperature -40°C~70°C (-40°F~158°F)
Operating Humidity 10%~90%RH non-condensing
Storage Humidity 5%~90%RH non-condensing
PACKAGE CONTENTS
Package Contents Tapo Pan / Tilt Home Security Wi-Fi Camera
Τροφοδοτικό
Οδηγός γρήγορης εκκίνησης
Βίδες στερέωσης
Πλάκα στερέωσης
Βάση κάμερας
HARDWARE
Button Κουμπί επαναφοράς
Indicator LED LED συστήματος
Adapter Input 100-240VAC, 50/60Hz, 0.3A
Adapter Output 9.0V/0.6A
Power 3 Meter Power Cable
Dimensions (W x D x H) 3.4 x 3.3 x 4.6 in. (86.6 x 85 x 117.7 mm)
CAMERA
Image Sensor 1/2.8“
Resolution 3MP(2304 x 1296)
Lens F/NO: 2.4; Focal Length: 3.83mm
Night Vision 850 nm IR LED έως και 10 μέτρα
View Range 360 ° οριζόντια, 114 ° κατακόρυφα
AUDIO
Audio Communication Ήχος 2 κατευθύνσεων
Audio Input & Output: Ενσωματωμένο μικρόφωνο και ηχείο

Cableworks

Τεχνικές Προδιαγραφές

Brand:
TP-LINK
MPN:
C210 v1.0
Rackmount:
SFP:
SFP+:
SFP28 (25G):
QSFP+:

Cableworks

Ρωτήστε μας

Cableworks

Αξιολογήσεις

Δε βρέθηκαν αξιολογήσεις

  • QoS
  • Νομοθεσία

Cableworks

BEST SELLERS